Profesyonel Hizmet
Uzman Personel

ERDİNÇ OTO MUĞLA FETHİYE OTO SANAYİ SİTESİ YILLARIN TECRÜBESİ

Şirketimiz Kurucusu Erdinç Yetkil Kosifler BMW Yetkili servisinden Ustabaşı olarak ayrılıp 1997 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde siz değerli muşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Erdinç Oto (Car Hospital)’i hizmetinize sunmuştur.

Uzman Kadromuz ve Orjinal Son Teknoloji Arza Tespit cihazlarımızla. Bmw, Land Rover, Mercedes Mini Cooper Porsche Jeep Amerkan ve bütün üst sekmen ithal arabalara tamir bakım yedek parça onarım hizmeti vermekteyiz.

Araçlarınızı siz bize getirmezseniz bile bizim için sorun değil biz sizden gelip araçlarınızı alıp bakımlarını ve arzalarını gidermekteyiz.İşlem bitiminden sonra aracınızı tekrar size geri getirmekteyiz.Uzman kadromuzla siz değerli müşterilemize destek sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir servis sağlamak için gerekli tüm teknolojik, kadrosal ve kurumsal özelliklerimizi geliştirmekteyiz ve her zaman da bu imkânları sağlamaktayız.

Hotspot image
Image
Arıza Tespiti
ORJİNAL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE LÜKS ARAÇLARIN MEKANİK ARIZALARI TESPİT EDİLİR ve TAMİR EDİLİR
Image
Lüks Araç Arıza Tespiti
Lüks araçların arıza tespitleri yapılır. Orjinal arıza tespit cihazlarımızla BMW, MERCEDES, RANGE ROVER, LAND ROVER, PORSCHE, MINI COOPER, gibi teknoloji donanımlı araçların arıza tespitleri yapılır
Image
Rutin Araç Bakımları
Araçların motor bakımları, uzun yol bakımları, yazlık ve kışlık bakımları yapılır.
Car Hospital Erdinç
Arıza Tespit Cihazı nedir?
Deyatlar
Banner image
Fethiye Araç Servisi
Lastik Alırken Dikkat edilmesi gerekenler?
Detaylar
Banner image
Car Hospital Erdinç
Arıza tespitinde orjinal cihaz kullanımın önemi ? Neden dikkat edilmeli?
Detaylar
Banner image

ERDİNÇ OTO MUĞLA FETHİYE OTO SANAYİ SİTESİ